Teenused

Majutus

Külalistemajas pakume ööbimist aastaringselt kümnes 3- kohalises toas.
Viiendas majas on ööbimiskohti 70-le inimesele, lisaks saal, köök ja saun.
Üldmajutus suvisel ajal on kahekorruselistes majades (4 maja), majas kohti 73-le.
UUS! Talvise kalapüügi harrastajatele pakume soodsat võimalust ööbimiseks.

Üldmajutushoones on 8 tuba ja ühes toas 8 voodikohta. Iga maja II korrusel on saal ürituste korraldamiseks ja lastele vihmase ilma korral sobiv koht mängimiseks. Rõdudelt avaneb vaade maastikule ja territooriumile.

Ürituste korraldamine

Pakume asutustele ja organisatsioonidele võimalust korraldada suvepäevi, perepäevi, seminare ning spordipäevi aktiivse tegevuse ja puhkuse kaudu. Meil on võimalik puhata sportides, matkates, ujudes järves ning mängides jalg-, korv-, sulg- ja võrkpalli.
Talvel korraldame firmadele talvepäevi ja jõulupidusid. Talvise kalapüügi harrastajatele pakume soodsat võimalust ööbimiseks.
Meil saab pidada juubeleid, sünnipäevi ning saunapidusid.

Remniku Puhkekeskuse territooriumil on kaks erineva suurusega jalgpalliväljakut, kolm platsi rannavõrkpalli harrastajatele, uus puidust korvpalliväljak. Lisaks on võimalus mängida lauatennist, erinevaid lauamänge, laenutada raamatuid.

Lastelaagrid

Meil on välja kujunenud traditsioonilised igaaastased lastelaagrid. Laagris korraldame spordivõistluseid, toimub karnevali- ja veepidu, organiseerime temaatilisi õhtuid, tantsime. Lastele suunatud üritustest räägib lähemalt Lastelaagrite OÜ koduleht.

Koolidele ja klassidele

Kutsume koole korraldama klassilõpu ekskursioone Ida-Virumaale ja valima peatuskohaks Peipsi järve põhjakaldal asuvat Remniku õppe- ja puhkekeskust. Koosveedetud aeg väljaspool klassiruumi suurendab klassi ühtsustunnet ja annab hea võimaluse üksteist paremini tundma õppida. Remnikul on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks, palli- või maastikumängudeks ja kokkuvõtete tegemiseks lõppevast kooliaastast. Peale saabumist Remnikule pakume õpilastele soodsat ööbimisvõimalust koos õhtu- ja hommikusöögiga. Soovijad saavad kätt proovida vibulaskmises.

Tule ja puhka koos oma klassiga Ida-Virumaal ja lõpeta kooliaasta rõõmsalt.

Hind ühele lapsele 14 eurot (sisaldab ööbimist, õhtu- ja hommikusööki ning vibulaskmise võistlust).